• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Antika Eşya Nakliyat

Antika eserlerin nakliyesinde firmamızdan ücretsiz olarak ekspertiz desteği alarak profesyonel düzeyde taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Şehir Ustası Nakliyat olarak bu güne kadar kullanmış olduğumuz özel taşımacılık teklifleri ve birinci sınıf ambalajlama malzemelerimiz ile antika eserlerinizi talep etmiş olduğunuz adresten alıyor, istediğiniz adrese firmamıza ait özel taşımacılık araçlarıyla istediğiniz yere nakliyesini sağlıyoruz.


Genel olarak kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, köpük içeren karton koli gibi en iyi ambalajlama malzemelerine yer vererek paketler daha sonra ise özel sandıklar içerisine eserleriniz konularak taşınmasını sağlarız. Antika eser taşımacılığı hizmetinde alanında uzmanlaşmış personel kadromuza yer vererek nakliye hizmeti sağlarız. Bünyemizde çalışan personellerimiz ile maaşlı, sigortalı personel kadrosundan oluşum göstermektedir.


Antika eserler denilince akla tablo, biblo gibi eserler gelmektedir. Bizlere sadece bu tip eşyaların taşımacılığını yapmıyor aynı zamanda maddi değeri oldukça yüksek olan tüm antika eserlerin de taşımacılığını yapıyoruz. Taşımacılık hizmetleri sırasında firmamız eksperi tarafından paketleme aşamasından nakliye’ye, eşyaların araca yüklenmesinden istenilen yere götürülmesine kadar her taşıma aşamasında ekspertizlerimizin kontrolü altında nakliye hizmeti sağlanır.


Tüm bu işlemlerin öncesinde ise işimizi sağlam ve temiz yapma anlamında tüm taşınacak olan eşyalar sigorta kapsamı altında güvence altına alınır. Eşyanın kırılması, çizilmesi veya her hangi bir hasar alınmasından dolayı oluşan sorunlar anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından maddi zararınız karşılanır.


Antika eşyalar sizlerin de bizlerin de oldukça önemsemiş olduğu, değer taşıyan eşyalardan oluşmaktadır. Bizler bu değeri boşa çıkarmıyor üstün çaba ve gayretlerimiz sonucunda eşyalarınızın ambalajını yapıyor, istediğiniz adrese teslimini sağlıyoruz.


Firmamız Şehir Ustası Nakliyat firmasını mesai saatleri içerisinde arayarak özel taşımacılık yöntemlerimizin kullanımı ile sizlere profesyonel düzeyde hizmet sağlayalım. Antika eserlerinizi hiçbir şekilde riske atmadan, hasarsız düzeyde nakliye hizmetini gerçekleştirelim.


05436111433