• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Sıkça Sorulan Sorular

Eşya Taşıma Sigortası Yaptırmak Zorunlu Mu?


Şehir içi eşya taşımacılığı hizmetleri sırasında nakliye sigortası yapmak zorunlu değildir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde yaptırılması zorunludur.


Kaç Kişilik Personel Kadrosuyla Hizmet Veriyorsunuz?


Minimum şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde 5 kişiden oluşan personel kadrosuyla sizlere hizmet vermekteyiz.


Nakliyat Fiyatları Neden Farklıdır?


Müşterilerimizin en çok sormuş olduğu sorulardan bir tanesidir. Fiyat farkı eşyanızın miktarı, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin kalitesi, çalışacak personel sayısı, kullanılacak asansörlü taşımacılık ekipmanları, eşyanın alınacağı ve gideceği kat durumu gibi hususlar eşya taşıma fiyatları etkilemektedir.


Hangi Eşyalar Paketlenir?


Evinizde bulunan tüm mobilya eşyalar, beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, kırılacak cam, bardak, tabak, porselen türündeki eşyalar, elbise dolabınız içinde bulunan giysiler, oturma grubu vb. evde olabilecek tüm eşyalar birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle paketlenir. Genellikle kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında ithal kraft kağıt, havalı naylon, streç, bant, köpüklü karton koli vb. malzemeler kullanılarak paketlenir.


Nakliyat İşlemi Kaç Saat Sürmektedir?


Genellikle ev taşıma işlemleri şehir içi 1 gün içerisinde yapılabilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliye işlemlerinde ise eşyanın gideceği uzaklığa bağlı olarak ortalama 2-3 gün arasında sürebilmektedir.


Nakliyat İşlemleri İçin Önceden Rezervasyon Yaptırmalı Mıyım?


Nakliyat işlemleri için firmamızı şehir içi taşınmalarda 2,3 gün öncesinden şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde ise 5-6 gün öncesinden haber vermenizi önermekteyiz.


Nakliye Kamyonlarınız Kendinize Ait Midir?


Eşya taşıma kamyonlarımız sadece ev eşyası taşıma işleri için dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası rahatlıkla taşıyabilen iç aksamları mobilyadan dış aksamı ise çelik kasadan oluşmaktadır. Bu araçlar ile taşınan eşyalarda kesinlikle eşyanın zarar görmesi pek mümkün değildir.


Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sağlıyor Musunuz?


20 Kata kadar çıkabilen asansörlü taşımacılık sistemimiz ile yüksek katlarda oturan müşterilerimize güvenli ve hızlı ve ekonomik düzeyde taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.


Demonte ve Montaj Hizmetiniz Var Mı?


Nakliyat işlemleri sırasında mobilya eşyalarınız zarar görmemesi içinde demonte ve montaj hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmet firmamız bünyesinde çalışan marangoz personelleri tarafından güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.


05436111433