• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı eşya taşımacılığı sektöründe Şehir Ustası Evden Eve Nakliyat firması olarak firmamıza ait kapalı çelik kasa evden eve sistemiyle donatılmış nakliye araçlarımızla ve uzman personellerimizle başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneline eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.


Askılı tekstil eşya taşımacılığı öncelikle belirtmek gerekirse bu hizmet dışarıdan bakıldığı gibi kolay olmayan bir hizmet değildir. Alanında uzman personellerin görev aldığı, özel eşya taşıma ekipmanlarına yer verildiği hizmet türüdür. Bu doğrultuda müşterilerimize uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yararlanarak profesyonel taşıma çözümleri üretmeye devam etmekteyiz.


Askılı nakliye araçlarımızın iç dizaynı normal kapalı çelik kasa araçlarının içi gibi boş değil, iç kısımlarında askı sistemlerinin olduğu şekilde dizayn edilmiştir. Araçlarımızın hepsi kapalı çelik kasa nakliye aracı olduğundan dolayı her türlü hava ve yol şartlarına maruz kalmadan temiz, kaliteli ve güvenli bir biçimde eşyalarınız taşınmaktadır. Ayrıca belirtmek isteriz ki müşterilerimizin isteğine göre araçlarımızın içinde özel boyut ve miktarlarda özel askılı sistemlerinin olduğunu belirtebiliriz.


Tekstil ürünleriniz araçlarımızın içinde mevcut olan askı sistemi sayesinde tekstil ürünlerinizin gideceği yere gayet sorunsuz ve başarılı bir şekilde transferi gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz sadece tekstil ürünlerinizin olduğu adresi ve eşyanızın gideceği adresi belirtmeniz bizim için yeterli olacaktır.


Tekstil eşyalarınız araçlarımıza yerleştirildikten sonra pantolon, ceket, etek, gömlek, vb. tekstil eşyalarınız hiçbir şekilde kirlenmeden, kırışmadan adrese ulaştırıyoruz. Her tekstil eşyalarınız hiçbir şekilde kirlenmeden, kırışmadan talep etmiş olduğunuz adrese gönderimini sağlıyoruz. Her türlü tekstil ürününü şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmetini gerçekleştirebiliriz.


Askılı tekstil taşımacılığının avantajları nelerdir?


1- Tekstil ürünleriniz taşınırken kirlenmeden, kırışıklık olmadan rahatlık ile taşınabilir.


2- Taşınan tekstil ürünlerinin her biri özel toz poşetleri geçirilerek taşındığından dolayı ürünleriniz tozlanmadan istenilen adrese gönderimi yapılır.


3- Askılı tekstil kamyonlarımızın hepsi yeni model araçlar olup özel askı sistemleri ile donatılmış araçlarımızdır.


Şehir Ustası Nakliyat firması olarak araçlarımız içerisinde özel toz geçirmez askı sistemleri ile hem tekstil ürünleriniz taşınıyor, hem de koliler içinde ürünleriniz bulunuyor ise bunlarda sorunsuz olarak adresinize teslim ediyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden sizlerinde yararlanması için daha ne bekliyorsunuz!


05436111433