• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Parsiyel Taşımacılık

Şehir Ustası Nakliyat firması olarak Türkiye’nin her il ve ilçesine eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yükünüzün ağırlığı, miktarı, boyutuna bakılmadan tam zamanında Türkiye’nin her noktasına şehir içi, şehirlerarası sigortalı, ambalajlı olarak eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Öz mal araç filomuz ile sizlere taşıma hizmetlerini sağlamaktayız.


Parsiyel eşya taşımacılığı bir diğer adı ile parça eşya taşımacılığı alanında araçlarımıza alınan yükler tüm Türkiye genelini dolaşmaktadır. Araçlarımız günlük, haftalık ve aylık olarak Türkiye’nin birçok ilini ziyaret etmektedir.


Normal bir taşınma ile aynı mantıkta hizmet veren parsiyel taşıma sistemi ile oldukça ekonomik olarak taşınabileceksiniz. Yüksek maliyetlerdeki çıkan taşımaları bir kenara bırakıp eğer müşterimizin eşyası miktar olarak fazla değil ise hesaplı fiyatlarla eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz.


Parça eşya nakliyesi birden fazla müşterimize veya birden fazla yük yada eşyanın taşınmasına anlamına geldiğinden dolayı yükleriniz ya da değerli eşyalarınızın taşınması, yüklenmesi veya boşaltılması esnasında karışıklık olabileceğini düşünebilirsiniz.


Şehir Ustası Nakliyat firması olarak yüklerinizi indireceğimiz yol güzergahları ile eşyaların sırasıyla indirilecek yük olarak araç içerisine yükleme yapmaktayız. Önceden hazırlanan eşya envanter listesine göre eşya boşaltma ve teslimatını yapmaktayız.


Parsiyel parça eşya taşımacılık konusunda Türkiye’de oldukça iddialı firmalar arasındayız. Yarım kamyonu doldurmayacak türdeki eşyalarınız Türkiye’deki her hangi bir noktaya sorunsuz olarak teslimatını yapmak bizim işimiz.


Hafta içi her gün gerçekleşen paletli sistem taşımacılık seferinde parsiyel eşyalarınızı kapıdan alıyor, istenilen adrese sorunsuz düzeyde gönderimini yapıyoruz. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.