• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Para Kasası Taşıma

Para kasası taşımacılığı hassas bir iş koludur. Ağır bir türde bir eşya olduğundan dolayı doğru ekipmanların kullanımı ile taşınması gerekmektedir. Ekipman kullanımı olmadan para kasası taşımacılığı yapabilmenin mümkün olmadığını belirtmek isteriz. Yapılan en küçük bir yanlışın para kasasının zarar görmesine neden olabilmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak sadece para kasası değil ağır bazda olan tüm eşyaların doğru ekipman kullanımı ile taşımacılığını yapmış olduğumuzu belirtmek isteriz.


Para kasası taşımacılığı öncesinde ilk olarak kasanın ağırlık miktarı incelenir. Kasa ağırlığı baz alınarak doğru ekipmanın belirlenmesi yapılır. Taşıma işlemleri öncesinde kasasının zarar almaması için birinci sınıf ambalajlama malzemeleriyle özel olarak paketlenir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında kraft kağıt, havalı naylon, streç, bant, ip vb. maddeler kullanarak paketlenmesi yapılır. Paketlenen kasa özel askı aparatları kullanılarak taşınması yapılır.


Para kasası taşımacılığı yapılırken bir çok taşıma ekipmanına yer veririz. Bunlardan bazıları ise özel askı sistemleri, kızak, forklift sistemi gibi pek çok ekipmanı kullanırız. Ekipmanların yeterli olmadığı durumlarda ise deneyimli insan gücünden yararlanarak müşterilerimize profesyonel eşya deneyimi yaşatırız.


Maddi değeri yüksek olan para kasalarının taşımacılığında en önemli aşama ise kasaların sigorta kapsamı dahilinde taşınabileceğidir. Ekspertiz işlemleri sonrasında anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından para kasası taşıma sigorta yapılarak güvence altında nakliye çözümleri getirmekteyiz. Avantajlı fiyat seçeneklerimizden faydalanmak ve sizlere iyi düzeyde hizmet verebilmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Para kasası nakliye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


05436111433