• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Şehiriçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmetlerinde Şehir Ustası Nakliyat olarak İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline sigortalı, ambalajlı son model eşya taşımacılık araçlarımızla kusursuz düzeyde nakliyat hizmeti vermekteyiz.


Nakliyat yapılmasından 2-3 iş günü içerisinde firmamızı aradığınızda günün müsait olduğunuz bir zaman dilim içerisinde eksperimiz evinize gelerek eşyalarınızı inceler. Buradaki amacımız ise taşınma günü hiçbir problemin oluşmaması için yapılmaktadır. Eksper kaç kişilik personelin evinizde hizmet sağlayacağını, evinizdeki eşyaların miktarıyla doğru orantılı aracın belirlenmesini, asansörlü taşımacılık araçlarının koordinasyonu, eşyanın alınacağı ve gideceği kat ve kullanılacak ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi gibi pek çok konuda ön araştırma yapar. Müşterimiz ile anlaşma olması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız kusursuz nitelikte taşınır.


Sigorta kapsamında nakliye hizmeti sağlayan Şehir Ustası Nakliyat olarak evden eve nakliyat, ofis büro eşya taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı konusunda uzman şirketler arasındadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz şehir içi taşımacılık yetki belgesi olan K3 nakliye belgesi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bu güne kadar birçok ailenin şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerini kusursuz boyutta sağlamış bulunmaktayız. Her geçen gün artan araç filomuz ve firmamız bünyesinde görev alan personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Şehir içi eşya taşımacılığı hizmetlerinde hiçbir eşyanın hasar almadan kusursuz nitelikte taşınması önemlidir.


Taşınma günü firmamız tarafından hiçbir şeye elinizi sürmeden tüm eviniz içerisindeki eşyaları doğru bir şekilde paketliyor, ambalajını yapıyor ve belirtmiş olduğunuz adrese nakliyesini sağlıyoruz. Taşınma sırasında eşyanızın kırılması, zarar görmesi gibi bir durumda eğer eşya onarılabilecek düzeyde ise onarıyoruz. Eğer oldukça büyük bir hasarı bulunuyor ise anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firması tarafından eşyanızın maddi değerini karşılıyoruz.


Amacımız gerçekleştirmiş olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetlerinde kusursuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek müşterilerimize profesyonel boyutta güvenilir, kaliteli, hesaplı eşya taşımacılığı hizmeti sağlayabilmektir. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamızdan fiyat teklifi almadan önce karar vermemenizi öneriyoruz.


05436111433