• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Uluslararası Nakliyat

Şehir Ustası Evden Eve Nakliyat Uluslar arası taşımacılık hizmetlerinde Türkiye’nin lider nakliyat firması seçilmiş bir firmadır. 20 Yılı aşan deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak tüm Dünyanın her ülkesine komple ev eşyası ve parça eşya gönderimi mevcuttur. Dünya genelinde çalışmış olduğumuz birçok yaygın acente sayesinde her türlü miktarı aşan, ev tipinde bulunan tüm eşyaların nakliyesini sağlamaktayız.


Şehir Ustası Nakliyat olarak firmamız kara, hava ve denizyolu taşımacılık hizmetlerinin tümünde sizlere kusursuz düzeyde hizmet sağlamaktadır. Yurt içi ev eşyası taşımanın yanı sıra tüm Avrupa ülkelerine komple ve parça eşya taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Hizmet vermiş olduğumuz genel olarak ülkeler arasında ALMANYA, AVUSTURYA, FRANSA, İNGİLTERE, İSPANYA, İTALYA, YUNANİSTAN, KIBRIS, MACARİSTAN, POLONYA, PORTEKİZ, DUBAİ, SLOVAKYA, SURİYE, İRAN, AZERBEYCAN, ÜRDÜN gibi ülkelere aylık ve haftalık olarak eşya transferi hizmetlerimiz mevcuttur.


Karayolu Taşımacılığı


Şehir Ustası Nakliyat dünyanın birçok ülkesine taşıma hizmeti vermiş olduğu gibi aynı zamanda tüm dünya genelinde yaygın acenteler iş birliğiyle sizlere karayolu eşya taşımacılığı üzerinde nakliye hizmeti sağlamaktadır.


Denizyolu Taşımacılığı


Deniz yolu taşımacılığı maliyetleri orta düzeyde olan bir ulaşım yoludur. Bu nedenden dolayı sanayileşmemiş deniz ülkeleri denizyolunu yeğlemektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız ve alanında uzman personellerimiz ile Dünya’nın birçok limanından ihracat ve limanlar üzerinden ithalat yapmaktayız.


Havayolu Taşımacılığı


Hava yolu taşımacılığı lüks bir taşımacılık hizmetidir. Eşyalarınızın güvenli ve hızlı olarak teslimatının sağlanması için genellikle acil işlerde kullanılmaktadır. Şehir Ustası Nakliyat firması olarak Dünyadaki birçok çeşitli firmalar ile çözüm ortaklığı yapar siz müşterilerimize kaliteli, güvenilir bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bir firmayız. Dünya’nın her alanı içerisinde Uluslar arası düzeyde ithalat ve ihracat yaparak başlıca siz değerli müşterilerimize hizmet vermiş olduğumuz ülkeler arasında AMERİKA, AVRUPA, ASYA, UZAK DOĞU, GÜNEY AFRİKA gibi ülkelere hava kargo taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur. Gidecek olan eşyalarınız en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirmekteyiz.


05436111433