• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Banka Taşımacılığı

Banka eşya taşımacılığında siz değerli müşterilerimize ait olan kurumsal taşıma talepleriniz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak için tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz. Kullanmış olduğunuz banka taşımacılığı için gerekli ekipman ve donanımlar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ile her zaman yanı başınızda olmaya devam ediyoruz.


Banka içerisinde bulunan tüm dosya ve klasörleriniz özel ambalajlama malzemeleri ile paketlenerek taşınır. Bu işlemler yapılmadan önce eşyanın yeri karışmaması için numara sırası verilerek sizleri her hangi bir iş kaybına uğratmadan profesyonel düzeyde eşyalarınız taşınır.


Banka taşımacılığı hizmetinde disiplin ve düzen oldukça önemlidir. Zaman ile yarışılır ve her yapılan işin kusursuzca geçmesi gerektiğinin bilincindeyizdir. Bu sebepten dolayı yeteri düzeyde eleman sayımız ve son model taşıma araçlarımızla hizmet vermekteyiz.


Bankalarda genel nakliye talebi öncesinde ücretsiz eksperimiz bankadaki taşınacak eşyalar inceler ve önceden bir çalışma programı hazırlar. Buradaki tespitin amacı taşınma gününde hiçbir sorunun oluşmaması bakımından yapılmaktadır.


Nakliye sektöründe 20 yıldan daha fazla nakliyat tecrübesi ile müşterilerimize kurumsal olarak her alan içinde taşıma işlerinin en iyi şekilde yürütülmesi bakımından nakliye işlemleri kusursuz olarak gerçekleştirilmektedir. Bankacılık sektöründe yer değişmesinin zor ve iş kaybının oldukça fazla olduğunun bilincindeyiz.


Bu durumda firmamız tarafından verilecek hizmetler kusursuzca sağlanmaktadır. Bankamatik cihazlarının taşınmasında arşiv dosyalarının nakliyesi, bilgisayar ve sunucuların taşınması, masa ve sandalyelerin nakliyesi gibi tüm taşıma işlerinde hızlı ve hesaplı çözümler üreterek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Ücretsiz olarak bankanızı ziyaret eden firma eksperlerimiz bankada bulunan tüm eşyaların analizini çıkarır ve gerekli etüt çalışmasını yerinde yaparak sorunsuz hizmet verilmesi planlanır. Müşterimiz ile anlaşma sağlanması halinde sözleşme ve sigorta kapsamı dahilinde nakliye hizmeti verilmesi planlanır.


05436111433