• Bize Ulaşın 0850 885 02 92
  • 7/24 İletişim 0543 611 14 33
  • TALEP FORMU

Tekstil Taşımacılığı

Moda ve tekstil sektörünün günümüz koşullarında gelişim göstermesi ile taşımacılık ihtiyaçlarında gelişim göstermiştir. Tekstil sektörünün hızlı bir şekilde gelişmesi ile tekstil ürünlerinizin yeni adreslerine zamanında ulaştırılması, vitrinlerde yer alması için Şehir Ustası Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize tam zamanında güvenli ve hesaplı tekstil eşya taşımacılığı alanında çözümler üretmekteyiz.


Tekstil eşya taşımacılığı alanında yeniden kazanılan lojistik kavramı sektörü yakından takip etmektedir. Pazarın ihtiyaçlarına cevap veren nakliyat şirketimiz deneyimli eleman kadromuz ve özel askı sistemli taşıma araçlarımız, ekipmanlarımız ve personellerimiz ile başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye geneline tekstil alanında sizlere çözümler üretmekteyiz.


Şehir Ustası Nakliye olarak tekstil sektöründe firmamızı neden tercih etmelisiniz?


1-Taşıma, yükleme ve boşaltma maliyetlerini en az düzeye indirmek, hızlı bir şekilde ürünlerinizin yeni yerini alması için.


2-Araçlarımız içinde bulunan askı sistemleri sayesinde elbiseler kirlenmeden, tozlanmadan ve kırışmadan yeni adresine sorunsuz ulaşması için.


3-En iyi ambalaj malzemeleri kullanılarak, tekstil ürünleri ambalaj, koli malzemeleri arasında sorunsuz olarak taşınabilmesi için.


4-Firma bünyemizde görev alan kalite kontrol ekibimiz ile ürünlerin gerektiğinde hasar kontrol süreçlerinin yapılması ve tekstil ürünlerinin gideceği adrese zamanında ulaşılması için.


5-Son teknoloji sistemleri kullanarak ürün teslim süreçlerinde envanter sayımlarının yapılmasını sağlamak için firmamız tekstil taşımacılığı sektöründe tercih edebilirsiniz.


Tekstil taşımacılığı hizmetimizde son model çağa uygun özel askılı tekstil ürünleri taşıma araçlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Gerekli olan alet ve ekipmanlar araçlarımıza yüklenebilir. Kumaş tekstil ürünleri, dikili tekstil ürünleri için liftli ağır tonajlı kapalı çelik kasa araçlarımız mevcuttur. Elbiselerin en iyi şekilde transfer edilebilmesi için araçlarımızda elbise askılı taşıma kutuları mevcuttur. 20 Yılı aşan deneyim ve tecrübe ile sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline tekstil taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur.


05436111433